KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Litografi 15154228
nr 1515 4228
Litografi
+ etsning + gravyr, 3 delar, Mahognyramar, yttermått inklusive ram: 35x43 - 47x40 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 januari 2023
kl 19:02:38
100 kr
150 kr
200 kr